اهمیت خدمات پشتیبانی

یک اشکال یا باگ کوچک نرم افزاری می تواند باعث متوقف شدن یک فرآیند شده و عملا کارکرد نرم افزار را متوقف شود. همچنین با توسعه و گسترش فعالیت های کاری، ممکن است انتظارات از برنامه تغییر کرده  و نیاز به اصلاحات جزئی یا کلی  در نرم افزار احساس شود.

از مهمترین دلایل کارآیی یک نرم افزار پشتیبانی آن می باشد. پشتیبانی نرم افزار فقط محدود به رفع اشکال برنامه نبوده و مواردی چون برخورد مناسب تیم پشتیبانی، صبر و حوصله در پاسخگویی، راهنمایی و مشاوره برای کاربری بهتر، اصلاح بخش هایی از برنامه برای عملکرد مناسبتر ، اضافه شدن آیتم های جدید ، گزارشات جدید و نیازهای آتی نیز جزو پشتیبانی محسوب می شود.

 

خدمات پشتیبانی چاپار سیستم

چاپار سیستم با علم به این موضوع مهمترین فعالیت خود را - در کنار بروز رسانی نرم افزارها - به خدمات پشتیبانی  اختصاص داده است.

این شرکت برای پشتیبانی محصولات خود در کنار پشتیبانی تلفنی از ابزارهای به روزتری مانند اپلیکیشن های ریموت دسکتاپ، سامانه چت اینترنتی، ارسال تیکت و تلگرام استفاده می کند که سریعترین شیوه برای رفع اشکال، راهنمایی و ارسال نسخه ی اصلاح شده می باشد.

با اینکه پشتیبانی جزو لاینفک برنامه های نرم افزاری می باشد، با این وجود می توان وابستگی کاربران را به پشتیبانی تا حد قابل زیادی کم کرد. به همین دلیل 4 اصل مهم در نرم افزارهای چاپار سیستم همیشه مد نظر بوده است:

1- صبر و حوصله در پاسخگویی و  برخورد شایسته با کاربران جزو اولین اصل خدمات پشتیبانی چاپارس سیستم است.

2-  نسخه اصلی نرم افزارهای چاپارسیستم دارای هیچگونه محدودیت ثبت رکوردی و زمانی و یا خطای زمانبدنی شده نیست.

3- نرم افزارهای چاپار سیستم تا حدممکن کاربرپسند بوده و فرم های آن ساده و کاربردی طراحی شده است. سعی شده  بسیاری از آیتم ها طوری طراحی شود که توسط کاربر قابل تنظیم باشد و نیاز به حداقل تنظیمات از طرف پشتیبانی باشد؛ مانند امکانات تعریف و ویرایش آیتم های تکراری و یا انتخابی در برنامه ها، امکانات فرم ساز و گزارش ساز و یا تغییر و ویرایش فرمول های محاسباتی در نرم افزارهایی نظیر کارگزینی.

4- راهنمای کامل و گویا در کنار فیلم های آموزشی اغلب باعث رفع ابهام از نرم افزار بوده و نیاز کاربر را به تماس با پشتیبانی کم می کند.

 

چت آنلاین  ،   ارسال تیکت پشتیبانی

 

تلگرام چاپار سیستم    ،  09107607232

 

ایمیل پشتیبانی:  support@chapars.com

 

نرم افزار پشتیبانی از راه دور:  صفحه دانلود نرم افزار AnyDesk  , نرم افزار UltraViewer

 
 

رهگیری مرسوله پستی

 
 
 
صفحه اصلی

درباره ما

مشتری ها

پنل پشتیبانی

رهگیری مرسوله پستی

دانلود ها

 

 

نرم افزار پرسنلی

نرم افزار کارگزینی

 نرم افزار بایگانی

نرم افزار دبیرخانه

نرم افزار اتوماسیون اداری

نرم افزار خرید و فروش

نرم افزار انبارداری

نرم افزار رایگان دفتر تلفن