نرم افزارهای چاپار سیستم

Chapar System Logo

chapars banner
     
 

درباره خدمات و محصولات نرم افزاری رایگان

 

نرگس فایقی فرد - دی ماه 1401

 

امروزه اغلب شرکت های نرم افزاری پیشرو و نام آشنای دنیا, به دلایلی نظیر توسعه صنعت آی تی , رقابت, تبلیغات و ... برخی از محصولات و خدمات نرم افزاری خود را به طور رایگان ارائه می دهند.

 لیست زیر نمونه ایی از خدمات و محصولات نرم افزاری رایگان این شرکت ها هست:

سرویس ایمیل gmail  شرکت گوکل

نسخه های رایگان SQL Server  شرکت ماکروسافت مثل Microsoft® SQL Server® 2014 Express

خدمات وبسایت wordpress

نسخه رایگان نرم افزار ریموت AnyDesk

نسخه رایگان برنامه دانلود free download manager

نسخه رایگان نرم افزار  WinRAR

 

استفاده از خدمات و نرم افزارهای رایگان امری اجتناب ناپذیر بوده و مخصوصا برای کشور ما که امکان دسترسی به نسخه ها و محصولات لایسنس دار مشکل است می تواند فرصت بسیار خوبی برای استفاده مقرون به صرفه تر از خدمات نرم افزاری و آی تی باشد.

 

خدمات و نرم افزارهای رایگان ایرانی

 

همانند کشورهای توسعه یافته, در سال های گذشته در داخل کشور نیز خدمات آی تی خوبی به طور رایگان فراهم شده است, نظیر سایت divar.ir که در بازار خرید و فروش کالاهای دست دوم و نیز آگهی املاک تاثیر فراوانی داشته.

در بحث نرم افزارهای رایگان داخلی, فراوانی به اندازه نمونه نرم افزارهای خارجی نیست . با این حال با جستجو می توان نرم افزار یا نسخه های رایگانی که کاربردی باشد را پیدا کرد. استفاده از نسخه های رایگان مخصوصا برای کسب و کارهایی که با سرمایه شخصی و اندک متولد شده اند بسیار اقتصادی و به صرفه است.

 

مزیت استفاده از نرم افزارهای رایگان

آیا استفاده از نرم افزارهای رایگان خوب است یا نه؟

منطقی ست که خدمات رایگان یا نرم افزار رایگان محدودیت هایی دارد و برای برخورداری از امکانات و خدمات کامل بایستی لایسنس یا نسخه اصلی را تهیه کرد.

با این وجود استفاده از خدمات نرم افزاری رایگان یا نسخه های رایگان یک نرم افزار مخصوصا برای کسب و کارهای جدید مزیت های زیر را دارد:

1- ممکن است در شروع کار نیازهای شما در یک حوزه با امکانات نسخه رایگان یک نرم افزار مرتفع شود که به این ترتیب نیاز به هزینه برای خرید نسخه اصلی نیست.

2- قبل از هزینه برای نسخه اصلی می توان بیشتر با آن نرم افزار آشنا شد و در صورت نیاز و در ادامه کار نسخه اصلی آن را تهیه کرد.

3- ممکن است پس از کار با نرم افزار متوجه شوید که این برنامه مناسب نیازهای مورد نظر شما نیست. در اینصورت برای آن هزینه مالی نکرده اید.

4 - متاسفانه این احتمال هست که کسب و کار جدید طبق برنامه ریزی پیش نرود و به دلایل بسیار مجبور به تعطیلی آن بگیرید. بسیاری از ملزومات خریداری شده را می توان برای یک کسب کار دیگر استفاده کرد و یا به عنوان کالاهای دست دوم فروخت. این مورد برای نرم افزار و خدمات آی تی تقریبا منتفی هست. یعنی شما نمی توانید یک نرم افزار یا خدمات نرم افزاری را که خریداری کرده اید برای فروش آگهی کنید.

 

تمام نرم افزارهای چاپار سیستم یک نسخه رایگان هم دارد که در زیر معرفی می گردد

نرم افزار حقوق و دستمزد رایگان

نرم افزار حقوق دستمزد زیرمجموعه نرم افزار منابع انسانی چاپار سیستم است. نرم افزار منابع انسانی شامل پرسنلی, کارگزینی و حقوق دستمزد است.

در نسخه رایگان نرم افزار حقوق و دستمزد, تمامی امکانات نسخه اصلی - البته تا 5 پرسنل -  قابل استفاده است.

 فرآیند نرم افزار بطور خلاصه  با صدور حکم کارگزینی و قرارداد کار برای پرسنل ثبت شده شروع شده و در ادامه وضعیت مرخصی و ماموریت, کارکرد ماه و صدور فیش حقوقی ماهیانه را صادر می کند. در خاتمه برای هر ماه لیست بیمه و دارایی صادر شده  و فایل های مورد نیاز جهت بارگزاری در سامانه e Service بیمه تامین اجتماعی و سامانه مالیات بر حقوق سازمان امور مالیاتی کشور ایجاد می شود.

این نرم افزار برای نصب و کار با آن فیلم آموزشی و راهنما دارد. در صورت هر گونه اشکالی در نصب نرم افزار, بخش پشتیبانی چاپار سیستم راهنمایی و رفع اشکال می کند.

نسخه رایگان نرم افزار حقوق و دستمزد را از صفحه نرم افزار حقوق و دستمزد چاپار سیستم دانلود کنید

 

 

نرم افزار فروش رایگان

نرم افزار فروش زیر مجموعه نرم افزار خرید و فروش و انبارداری است.

در نسخه رایگان نرم افزار فروش شما می توانید برای کالاها و خدمات فاکتور خرید, پیش فاکتور و فاکتور رسمی (طبق فرمت دارایی) صادر و تسویه حساب نقدی یا مانده تسویه را ثبت کنید.

نرم افزار صدور فاکتور دارای فیلم آموزش نصب و کار با نرم افزار است. در صورت هر گونه اشکالی در نصب نرم افزار, بخش پشتیبانی چاپار سیستم راهنمایی و رفع اشکال می کند.

نسخه رایگان نرم افزار فروش را از صفحه نرم افزار خرید و فروش چاپار سیستم دانلود کنید.

 

 

 

نرم افزار دبیرخانه و بایگانی رایگان

نرم افزار دبیرخانه و بایگانی زیرمجموعه نرم افزار اتوماسیون اداری است.

امکانات نسخه رایگان این نرم افزار همانند نسخه اصلی آن است و تنها ثبت فایل های پیوست در آن غیر فعال است.

این نرم افزار برای نصب و کار با آن فیلم آموزشی و راهنما دارد. در صورت هر گونه اشکالی در نصب نرم افزار, بخش پشتیبانی چاپار سیستم راهنمایی و رفع اشکال می کند.

نسخه رایگان نرم افزار دبیرخانه و بایگانی را از صفحه نرم افزار دبیرخانه چاپار سیستم دانلود کنید.

 

 

نرم افزار دفتر تلفن رایگان

نرم افزار دفتر تلفن چاپار سیستم بطور رایگان قابل استفاده است.

از طریق فیلم آموزش نصب می توانید این برنامه را بطور تک کاربره نصب کنید.  در صورت هر گونه اشکالی در نصب نرم افزار, بخش پشتیبانی چاپار سیستم راهنمایی و رفع اشکال می کند.

در نسخه اصلی این نرم افزار می توان تعداد نامحدود کاربر شبکه با سطح دسترسی به گروهای دفتر تلفن تعریف کرد.

لینک های دانلود نرم افزار دفتر تلفن رایگان در صفحه نرم افزار دفتر تلفن چاپار سیستم موجود است.

 

 

  

 
 
شرکت چاپار سیستم پارس از سال 1387