نرم افزارهای چاپار سیستم

Chapar System Logo

     
 

فرآیند خرید نرم افزار

در یک دهه اخیر با پیشرفت فناوری, امکان فروش غیر حضوری کالا به خصوص محصولات نرم افزاری و دیجیتالی رشد چشمگیری داشته است. این امر با حذف هزینه های نمایندگی و خدمات حضوری باعث کاهش قابل توجه قیمت نرم افزار و خدمات پشتیبانی آن شده است.به همین دلیل فروش نرم افزار چاپار سیستم و ارائه خدمات آن به شکل غیرحضوری است. خدمات حضوری در صورت امکان مشمول هزینه های ایاب ذهاب, و نیز هزینه خدمات حضوری است .

مراحل خرید و راه اندازی نرم افزار چاپار سیستم

1- بررسی

با بررسی مشخصات نرم افزار, لیست قیمت , فیلم و دموی نرم افزار , نسخه مناسب نرم افزار را انتخاب کنید. برای نصب نسخه آزمایشی یا موقت با بخش پشتیبانی تماس بگیرید. نصب نسخه موقت رایگان است و بدون قفل تا یک ماه کار می کند.

 

2- پیش فاکتور

نسخه نرم افزار, امکانات مورد نظر و تعداد کاربران را به جهت صدور پیش فاکتور را به بخش فروش اعلام کنید.

 

3- صدور فاکتور نرم افزار

پس از واریز مبلغ پیش فاکتور, فاکتور فروش صادر و به همراه ضمانتنامه خدمات پشتیبانی پست می شود. به دلیل امکان رهگیری آنلاین مرسوله پستی, ارسال ها فقط از طریق پست پیشتاز انجام می شود.

توجه: زمان دریافت بسته پستی با توجه به آماده سازی آن و نیز استان و شهر گیرنده, ممکن است از 5 تا 10 روز کاری باشد.

 

4- نصب نرم افزار

پس از هماهنگی زمان مناسب, نسخه موقت نرم افزار از طریق ریموت اینترنتی نسخه موقت نرم افزارنصب می شود. نسخه موقت تا یک ماه بدون قفل کار می کند. این زمان فرصت کافی جهت تسویه حساب و  جایگزین شدن نسخه اصلی نرم افزار را فراهم می کند.

توضیح: با توجه به نسخه نرم افزار, تعداد کاربران, سیستم عامل کامپیوترها, مشخصات سرور و تنظیمات شبکه ممکن است نصب نرم افزار در چند نوبت انجام شود.

 

5-آموزش نرم افزار

قبل از کار با نرم افزار فیلم آموزش آن ملاحظه شود. فیلم های آموزشی با کیفیت قابل قبول, به تفصیل و به تفکیک بخش های نرم افزار تهیه شده است. پس از شروع کار با نرم افزار موارد مبهم یا جزئیات, تلفنی یا از طریق ریموت اینترنتی راهنمایی می شود.

پشتیبانی نرم افزار مطابق ضمانت نامه خدمات پشتیبانی انجام می شود.

 

 
 
شرکت چاپار سیستم پارس از سال 1387